Masz pytanie?
Nawiewniki informacje

nawiewniki

Montaż nawiewników

Montaż nawiewników

Sprzedaż nawiewników

Sprzedaż nawiewników

USŁUGI

Montaż nawiewników powietrza

Nawiewniki powietrza to jeden z elementów prawidłowej wentylacji w naszym mieszkaniu. Nasza firmy posiada odpowiedni sprzęt i umiejętności aby montaż nawiewników wykonać w sposób prawidłowy i estetyczny.

 

Montaż kratek wentylacyjnych w drzwiach 

Odpowiednich rozmiarów kratki wentylacyjne w drzwiach łazienkowych i wc to jeden z elementów prawidłowo działającej wentylacji grawitacyjnej w naszych mieszkaniach. Nasza firma świadczy usługę fachowego montażu kratek wentylacyjnych w drzwiach.

 

 

SCHEMAT PRAWIDŁOWEJ WENTYLACJI GRAWITACYJNEJ W MIESZKANIU

 

      

           Warunkiem prawidłowo działającej wentylacji naturalnej jest to, aby do budynku musi się dostać odpowiednia ilość powietrza. Dawniej, gdy okna były niezbyt szczelne, dopływ powietrza był zawsze wystarczający, a niekiedy nawet zbyt duży. Nowoczesne okna, wyposażone w systemy uszczelek nie zapewniają wystarczającego napływu powietrza potrzebnego do wentylacji, dlatego wymagają montażu nawiewników.
            Powietrze, które dostanie się do pomieszczenia musi przedostać się przez całe mieszkanie, w drodze do kratek wywiewnych wentylacji. Aby to było możliwe trzeba zadbać o to, żeby pod skrzydłami drzwiowymi pomiędzy pokojami pozostawić szczelinę o powierzchni 80cm2 (można podciąć drzwi o 1cm na całej szerokości). Pod drzwiami do kuchni, łazienki, w.c. i garderoby szczelina musi być większa - 200cm2. Można podciąć drzwi o 2,5 cm lub zamontować w dolnej części kratkę.
           Gazowe urządzenia grzewcze potrzebują do prawidłowej pracy odpowiedniej ilości tlenu, a spaliny muszą być bardzo skutecznie usuwane. Konieczna jest sprawna instalacja wentylacyjna. Dlatego szczególnej uwagi wymaga wentylacja kuchni i łazienki wyposażonej w takie urządzenia.

 

Facebook
Content

Zapraszamy również na nasze aukcje

 

ALLEGRO.PL